Koniec współpracy Off-White & Nike nad kolekcją ”The Ten” – co dalej?

Wiadomości takie jak ta, rozchodzą się niemalże w błyskawicznym tempie – powody takowego zainteresowania są znane większości z nas. Od początku projektu, duet stworzył jedne z najbardziej pożądanych modeli. Wszystko jednak ma swój początek ale i koniec.

Na obecną chwilę zaplanowano premiery takich wydań jak m.in. Nike Air Max 90, które zadebiutuje w 2019 roku. Jak wynika z ostatniej relacji Virgila Abloha, współpraca nad kolekcją ”The Ten” zostaje zakończona. Jest to równoznaczne z końcem projektu ale nie wstrzymaniem partnerstwa z Nike. Na wątpliwości wpływa wiele czynników – jednym z nich jest ogromny hype, który podkręcał popularność zarówno Off-White jak i sprzedaż Nike. Całkiem możliwe, że duet ma w zanadrzu plany na świeżą dawkę nowości w nieco innym tonie. Warto zaznaczyć, że na poniższym zdjęciu nie występuje żaden termin potwierdzający koniec działalności z Nike.

Jeśli okazałoby się, że na horyzoncie nie ma śladów dalszej współpracy, zdecydowanie kolekcja ”The Ten” na długo pozostanie w naszych szafach i będzie jedną z najgłośniejszych kolaboracji.  Pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość, której kluczem jest czas.