Kolorowa Puma na jesień 2016

W nadchodzącym sezonie kluczem do każdej, sportowej stylizacji stanie się – kolor. Zwykłe szare dresy i tenisówki odchodzą do lamusa. Dziś rządzą kolorowe dodatki, stylowe sneakersy i ubrania, które sprawdzą się nie tylko na siłowni, ale i w codziennym look’u.
Puma odpowiada na zapotrzebowania rynku. Światowy lider wśród marek sportowych powraca z kultowym modelem – The Clyde. Pięć lat czekaliśmy na nową, odświeżoną wersję. Było warto! Jesienno-zimowa kolekcja zaskakuje bogatą kolorystyką, stając się „must have” wśród sneakersów.
preview_16AW_BTL_PR_SP_Clyde_IMG_0988
Historia The Clyde jest nierozerwalnie połączona z koszykarzem Walt’em „Clyde” Frazier’em. Słynny sportowiec poprosił niegdyś o specjalnie spersonalizowaną parę butów Puma Suede. Sneakersy miały być dostosowane do jego unikalnego stylu. The Clyde powstały w 1973 roku, kiedy to sportowcy traktowani byli jak prawdziwe gwiazdy. Ich wpływy widoczne były w popkulturze – kinematografii, modzie, a nawet w języku. Nic więc dziwnego, że The Clyde szybko zyskały miano ikon lat 70.
preview_1970_advert_spread
W sezonie jesień-zima 2016 The Clyde pojawi się w nowych wersjach kolorystycznych – mocnej czerwieni, żółci oraz klasycznej czerni z granatem. Wszystko wykończone logiem Puma ze złotym podpisem „Clyde”.
Kolejnym, kolorystycznym uderzeniem marki jest kooperacja z designerskim duetem – Dee & Ricky. Wynikiem współpracy są zaskakujące i intrygujące printy. W Polsce dostępna będzie jedna z najciekawszych koszulek.
preview_571693_04
Kolekcje dorwiecie w najważniejszych polskich sklepach.
Cena sneakersów Clyde: 419 PLN
Cena koszulki Dee & Ricky: 189 PLN

Użyte tagi