Kolekcja Tyler, The Creator x Converse One Star & Apparel

Pod koniec ubiegłego roku, informowaliśmy o zbliżających się kolejnych kolorysykach Golf le Fleur. Jak sami pamiętamy, pierwsze efekty współpracy były odebrane dość dobrze, a o swoją parę trzeba było się nieco postarać.

Do sprzedaży trafią trzy warianty kolorystyczne modelu One Star z Tylerem – Geranium Pink, Bachelor Blue oraz Jade Lime. Zamszowa cholewka mieści się na śnieżnobiałej podeszwie. Świeże i odważne barwy z pewnością nadadzą się na nadchodzącą wiosnę!

To nie wszystko – w kolaboracji pojawią się także dwa elementy części garderoby, a mianowicie bluzy z kapturem w czterech wariantach kolorystycznych oraz koszulki. Połączenie charakterystycznego motywu Gold le Fleur, a także minimalizmu Converse Essentials sprawia, że są one dopełnieniem kolekcji.

Produkty trafią do sprzedaży już 18 stycznia. Będą dostępne na oficjalnej stronie ConverseGolfWang a także w trzech lokalizacjach w Warszawie – CL20 (ul. Chmielna 20), Run Colors (ul. Piwna 51/53), oraz w sklepie Converse w Galerii Mokotów (ul. Wołoska 12).