Kolejne wydanie z okazji 30 rocznicy Air Jordan IV – ”What The”

W tym roku obchodzimy okrągłą, 30 rocznicę modelu Air Jordan IV. Z tej okazji, doczekaliśmy się m.in. restocku kultowej kolorystyki ”Bred” – warto wspomnieć, że w przyszłym roku do sprzedaży ponownie trafi wydanie ”Black Cat”. To jednak nie wszystko!

Wszystko wskazuje na to, że  sylwetka AJ IV ”What The” stworzona z okazji jubileuszu, będzie inspirowana czterema kolorystykami OG, a mianowicie Military Blue, White/Cement, Black/Cement oraz Fire Red. Wydanie jest wyjątkowe nie tylko ze względu na barwy ale ich charakterystyczne rozmieszczenie w zależności od lewego i prawego buta. Różnią się od siebie zarówno na pięcie, na metkach i wszelkich detalach pobocznych. Jak w przypadku Bredów, możemy liczyć na Nike Air w zamian za logo Jumpmana. Poniżej możecie zobaczyć pierwsze fotografie oraz makietę, która ilustruje możliwy wygląd obuwia w pełnej okazałości.

Wydanie trafi na półki już 23 bądź 29 listopada, a cena wyniesie niezmiennie 200 dolarów. Na tę chwilę, pozostaje nam cierpliwie czekać na oficjalne fotografie, które ukażą finalny wygląd.