Kolejna kolekcja z elementami zwierzęcymi – Vans x BILLY Tokyo ”Leopard Pack”

Vans jest jedną z firm, które z chęcią nawiązują partnerstwo z wieloma innymi markami – począwszy do Opening Ceremony, Off-White, Alyx po Supreme czy Undefeated. Kilka dni temu pisaliśmy o zbliżającej się premierze kolekcji u boku Patty, a dziś przychodzimy do was z kolejną nowością!

W przeszłości, kilkakrotnie mogliśmy zobaczyć efekty współprac BILLY Tokyo x Vans – kolejna z nich zadebiutuje jeszcze w tym tygodniu! Zwierzęce motywy pojawiające się na butach są dość pożądanymi produktami – w dużej mierze dzięki kultowej kolaboracji między Nike, a atmos ale i nie tylko. Nasza uwaga jest skierowana na trzy znane sylwetki takie jak Era, Bold Ni oraz Bess Ni. Na każdej z nich, główną rolę odgrywają elementy nawiązujące do Lamparta – zadbano nie tylko o design ale i dobór materiału, który imituje futro. Na samej cholewce pojawiają się również białe detale, a podeszwa została wykonana w oparciu wyłącznie o biel.

Ceny detaliczne wahają się w zależności od wydania w granicach 135, a 155 dolarów. Niestety premiera zaplanowana na 12 października ma odbyć się za pośrednictwem strony BILLY, co oznacza że będzie skierowana do klientów z Japonii. Na obecny moment nie jest wiadome, czy kolekcja trafi do szerszej sprzedaży.