Kolaboracji Jordan Brand x Levi’s będą towarzyszyć także kurtki!

Kiedy wspólny projekt Jordan Brand i amerykańskiej firmy Levi’s ujrzał światło dzienne, wywołał niemałe emocje. Dowodem tego może być popularne wideo, które przedstawiało tłumy klientów oczekujących w kolejce na swoją parę Air Jordan IV Denim.

Wraz z premierą pierwszej kolorystyki, internet obiegły przypuszczalne zdjęcia dwóch kolejnych wydań. Niestety po wczesnych plotkach informacje były dość skromne. W ostatnich tygodniach temat powrócił na języki wielu portali i o ile musieliśmy poświęcić temu nieco cierpliwości – było warto! Wspólna kolekcja będzie obejmowała dwie, wspomniane kolorystyki ”Black” oraz ”White” ale i dedykowane kurtki jeansowe. Paleta kolorystyczna składa się z bieli, czerni oraz czerwieni – która nawiązuję do logo Levi’sa. Wydanie AJ IV jest oparte o gumową podeszwę, a także beżowy design brandingu na języku.

Modelu Air Jordan IV możemy spodziewać się w rozmiarach męskich w cenie 225 lub 250$ natomiast wydania GS wyniosą 200$. Data premiery najprawdopodobniej zostanie wyznaczona na 20 czerwca za pośrednictwem SNS.