Kendrick Lamar łączy siły z UNDERCOVER

Kendrick Lamar jest jednym z czołowych artystów pod względem zdobytej sympatii na przestrzeni kilku ostatnich lat. Dowodem na to mogą być choćby nagrody i wyróżnienia, których trudno jest się powstydzić.

Tym razem współprace nawiązał z kultową, japońską marką UNDERCOVER. Jak się domyślacie, kolekcja nawiązuje do ostatniej płyty rapera choć jej szczegóły pozostają nadal dość skromne. Na tę chwilę ukazano czarną koszulkę z grafiką „DAMN!” oraz detalami w postaci brandingu Nike, Top Dawg Entertaiment czy cytatami. Partnerstwo nie wydaje się być przypadkowe ponieważ już za kilka dni w Japonii, odbędzie się FUJI ROCK FESTIVAL. Jednym z głównych artystów jest K. Dot, a sama współpraca zadebiutuję wyłącznie w Tokio w postaci pop-up store.

View this post on Instagram

Nike & Top Dawg Entertainment present a @KENDRICKLAMAR x #UNDERCOVER T-shirt collab available exclusively at The Damn Pop-Up Shop, Tokyo at NIKELAB MA5. Shop will be open Friday, July 27th through Saturday, July 28th. For more information, follow Nike Japan twitter account and @TopDawgEnt. NIKEとTDE(トップ・ドーグ・エンターテイメント)がNIKELAB MA5 にて 7 月 27 日(金)と 28 日(土)の 2 日間限定で開催するポップアップショップ "THE DAMN POP UP SHOP TOKYO” にて、ケンドリック・ラマー(@KENDRICKLAMAR)とアンダーカバーがコラボーレーションした限定Tシャツが販売されます。詳細はナイキジャパン公式ツイッターまたは @TopDawgEnt にてご確認ください。 #アンダーカバー

A post shared by UNDERCOVER (@undercover_lab) on