Kanye West i jego sekretny projekt z… NASA?

Ten facet to naprawdę potrafi zaskakiwać. Wspaniała otoczka medialna, którą z ogromnym sukcesem amerykański raper tworzy wokół siebie, ostatnimi czasy wydaje się przynosić mu tylko spore zyski. Mówiło się, że Yeezus może mieć problemy zakorzenione gdzieś głęboko w jego psychice, „dziwne” zachowanie na koncertach, które miały więcej wspólnego z politycznymi przemowami niż muzyką ostatecznie zaowocowały pobytem w szpitalu. Nowy, sekretny projekt Kanye, to albo kolejny objaw jego cichego problemu albo genialny wytwór dosłownie nieziemskiego artysty.

222222

Dlaczego nieziemskiego? Ponieważ następny projekt Pana Westa w pewien sposób związany jest z agencją NASA. W jaki? Tego możemy się tylko domyślać. Na chwile obecną cały pomysł objęty jest ścisłą tajemnicą (rządową?) i pozostaje nam tylko snuć domysły czego może dotyczyć (ciuchy? Muzyka? Kanye leci na Marsa?).

1

Rzecz jasna wszystkie te informacje mają swoje podłoże. Zaczęło się od tego, że do siedziby MTV pewnego ranka zapukał listonosz z tajemniczą przesyłką. Wewnątrz koperty, zafascynowana redakcja stacji odnalazła kasetę VHS (podpisaną „E PRULIBUS UNUM” – tradycyjnym motto USA) oraz kartę kredytową opatrzoną opisami: „NASA”, „KANYE WEST”, „PROJECT 10”, „8/10” oraz najważniejszym z całego zestawienia numerem: „772233688”. Okazało się, że owy numer jest również adresem zagadkowej witryny internetowej (www.772233688.com). Odwiedzając ją obejrzeć możemy takie samo nagranie jakie w fizycznej postaci dotarło do MTV oraz znaleźć datę: „MARCH20”, która najprawdopodobniej określa termin premiery projektu.

 

Użyte tagi
,