Jordan wraca do NBA!

Sezon 2016/2017 w NBA jest ostatnim pod patronatem Adidasa (przynajmniej na jakiś czas). W związku z tym, logo niemieckiej firmy zniknie ze strojów, band, parkietów i wielu gadżetów związanych z najlepszą koszykarską ligą świata.

Pieczę nad produkcją jerseyów przejmuje Nike. Jest kilka plusów związanych z tą zmianą – przede wszystkim spodziewać możemy się sporych przecen na obecne ciuchy NBA, a i mała rewolucja w kontekście strojów, na parkietach NBA nikomu nie zaszkodzi.

Jak się okazuje, nie wszyscy zostaną w nadchodzącym sezonie potraktowani tak samo. Jest jeden zespół, którego strój wyróżniać będzie się na tle reszty. Mowa o Charlotte Hornets, których całkiem spora ilość akcji jest w posiadaniu Michaela Jordana. Wszystko składa się w jedną całość, a efektem będzie Jumpman na koszulkach Hornets. Jordan bierze sprawy w swoje ręce i po przejęciu college’u North Carolina – teraz dogrywa dużo, dużo większy deal.

Domyślamy się, że klubowy sklepik Hornets będzie od przyszłego sezonu prawdziwą świątynią Jordana – zarówno jeśli chodzi o ubrania, jak i kicksy. Fanom tego zespołu polecamy wybierać się na mecz kilka godzin wcześniej, bo wycieczka po Fan Shopie będzie dużo ciekawsza niż do tej pory.

 

Użyte tagi
,