Jordan prezentuje kolekcję Space Jam

Kosmiczny mecz (ang. Space Jam) trafił na kinowe ekrany w 1996 roku i szybko okazał się popkulturowym fenomenem. Dla całego pokolenia było to pierwsze spotkanie z wyjątkowym światem łączącym kulturę ze sportem.

Space Jam Apparel to kolekcja inspirowana postaciami filmowych rywali ‒ drużynami Tune Squad oraz The Monstars. Przedstawia słynne grafiki z filmu oraz nowoczesne projekty. Cała linia utrzymana jest w klasycznej, czarno-niebieskiej kolorystyce i wykorzystuje niezapomniane filmowe motywy, takie jak szekspirowska fraza w wykonaniu królika Bugsa czy kostiumy czarnych charakterów ‒ członków drużyny Monstars.

Aby wprowadzić nowe pokolenie w świat Space Jam, Jordan startuje z globalną kampanią, która jest wariacją na temat klasycznej historii. Pokazuje w niej świat, w którym The Monstars wracają na Ziemię, żądając, abyśmy podporządkowali się ich zasadom gry w koszykówkę. Podobnie jak produkcja filmowa sprzed dwóch dekad, nowa kampania ma zainspirować kolejne generacje miłośników kosza do przeciwstawienia się bezdusznej grze The Monstars.

Użyte tagi
,