Czy jesteście gotowi na pierwszą kolekcję marki ETMA?

Mówi się, że do odważnych świat należy, i teza ta na każdym kroku wydaje się potwierdzać. Zwykle to właśnie Ci, którzy nie boją się ryzykować od życia dostają najwięcej. ETMA to jest właśnie projekt emanujący tego typu odwagą. Nieszablonowe podejście i próba zaoferowania nam, przyszłym wyznawcom marki, eksperymentalnego połączenia różnych rozwiązań cut and sewn wraz z wyrazistymi grafikami mają stać się główną bronią brandu.

Motywem przewodnim projektu jest podróż na granicy natury z nieustannie rozwijającą się technologią. Pierwszy drop kolekcji męskiej to monochromatyczne zestawienie bluz, koszulek oraz spodni dresowych. Pośród zastosowanych rozwiązań znajdziemy m.in. wykorzystanie lampasów z grafiką nawiązującą do rysunków technicznych maszyn, nietypowe rozwiązania regulacji kaptura w bluzie, pocket tee czy też drukowane/haftowane kropki widniejące na każdym z produktów. Wszystko zostało uszyte w Polsce ze szczególną dbałością o wykończenia oraz detale.

Męska część kolekcji została zamknięta w klimatycznym lookbooku. Zdjęcia wykonane zostały przez dobrze znanego w streetowym środowisku fotografa – Michała502. Przed obiektywem stanął Diliora Dieudonné. Za stylizacje odpowiada Marta Roszewska.

Cała obecna oferta marki (w tym także rzeczy damskie) dostępna jest na stronie www.etma.co

Użyte tagi