Kiedy iPhone X będzie można kupić w Polsce?

Wczoraj odbyła się prezentacja, podczas której firma Apple pokazała swoje najnowsze produkty, z których najwięcej emocji wywołał iPhone X. Ma on być „największym krokiem w przód od czasu pierwszego iPhone’a”. Wielu ma co do tego poważne wątpliwości, podważając rewolucyjność nowych funkcji we flagowym modelu Apple. Pewne jest jednak to, że chętnych na nowe jabłko będzie w Polsce z początku więcej, niż telefonów.

Ci najbardziej oddani fani iPhone’ów przy każdym nowym produkcie Apple musieli czekać na polską premierę dłużej, niż ci z bogatszych krajów. Z tego też powodu wyjeżdżali zazwyczaj do Niemiec, bo tam smartphone’y pojawiały się w sklepach szybciej. Tym razem zmieni się to w przypadku iPhone X.

Jak czytamy na stronie firmy, iPhone 8 i iPhone 8 Plus zadebiutują w Polsce 29 września, czyli tydzień po światowej premierze. Jednak jeżeli nie odstrasza Was nieco wysoka cena za X, swój telefon będziecie mogli zamówić od 27 października za pośrednictwem strony internetowej Apple. Pierwszy raz Polska nie będzie zatem poszkodowana i iPhone’y trafią w Wasze ręce już 3 listopada.

Najtańsza wersja iPhone’a X z 64GB pamięci kosztować będzie 4979zł. Za 256GB zapłacimy z kolei 5729zł.

Użyte tagi
,