Heron Preston stworzył kolekcję z NASA i Carhartt WIP

Wczoraj informowaliśmy o nadchodzącej współpracy NASA ze skandynawską firmą IKEA, a kilkanaście godzin po ujawnieniu projektów, możemy podzielić się z wami informacjami dot. kolejnej kolaboracji – tym razem u boku Herona Prestona, który do współpracy zaprosił także Carhartt WIP.

Życie zawodowe i zainteresowania Herona są dość różnorodne ponieważ poza tym, że jest projektantem i dyrektorem kreatywnym, może być znany także z bycia DJ’em. Już teraz możemy przyjrzeć się bliżej nadchodzącemu projektowi ”PUBLIC FIGURE” – współpraca z NASA dostarcza nam sporą dawkę wyselekcjonowanych, specyficznych produktów. Wiele z nich zostało zachowanych w retro stylistyce wraz z towarzyszącymi kieszeniami, widniejącymi napisami takimi jak m.in. ”FALL / WINTER 1990” logo NASA czy amerykańską flaga. Odrębna kolekcja z Carhartt WIP wydaję się być zupełnym przeciwieństwem ponieważ produkty są zestawione w kolorach pomarańczowych, czarnych a także z towarzyszącym motywem kamuflażu. Na czapkach znajduję się nawiązanie do marki Herona pod postacią kryształków tworzących napis ”СТИЛЬ” – nie zabrakło również brandingu Carhartt WIP.

 

Premiera kolaboracji z NASA odbędzie się jeszcze w te wakacje – 27 lipca natomiast na kolekcję z Carhartt WIP będziemy musieli nieco poczekać ponieważ zadebiutuję dopiero w grudniu.