GOAT & Flight Club wyczyści twoje buty przed sprzedażą!

O ile sprzedawaliście kiedyś swoje używane buty bądź też takowe kupowaliście – zapewne i dla was ważny jest rzetelny opis zaznaczający możliwe ślady użytkowania jak i czystość takowych produktów.

GOAT pnie się ku poszerzeniu działalności i pomocy w sprzedaży butów – u boku Flight Club rusza z nowym choć zapowiadanym projektem! W czerwcu tego roku rozpoczęły się testy nowej usługi oferowanej przez serwis, a mianowicie GOAT Clean. Polega ona na zabiegach, które mają doprowadzić buty do jak najlepszego stanu wizualnego – począwszy od czyszczenia cholewki, prania sznurowadeł, skończywszy na myciu wkładek czy wygładzaniu zagięć. Zaoszczędza to nie tylko czas potencjalnych klientów ale i także zwiększa szansę na sprzedaż. Cena jaką będziemy musieli ponieść wraz ze wspomnianą usługą ale i także wyceną, i samą sprzedażą wynosi 30% prowizji dla butów do 350$ – w przypadku droższych modeli, prowizja spada do 25%.

Fakt faktem czyszczeniem butów możemy zająć się sami jednak nowa alternatywa może być sensowna dla osób, które sprzedają więcej par i chcą mieć pewność, że buty uzyskają znacznie lepszy stan po zabiegach oferowanych przez platformę sprzedażową. Szczegóły znajdziecie tu.