GEDZ zapowiada album producencki – „Limitless 808”

Zaledwie kilka miesięcy po świetnie przyjętym albumie AMEBA ekipa NNJL ogłosiła premierę kolejnego krążka GEDZA – Limitless 808. Będzie to płyta w pełni producencka.

Jak do powstania projektu odnosi się sam autor? – „Limitless 808” to dla mnie swego rodzaju odskocznia od rapu; emocje, których nie przekazuję podczas nagrywania albumu. To setki godzin spędzonych w domu na miksowaniu gapiąc się w monitor. To podróż po moim, wciąż kształtującym się, muzycznym „Ja”. Od zawsze byłem głodny nowych doświadczeń. Jeśli chodzi o muzykę, rap chwilowo mnie zmęczył, więc zacząłem szukać nowych inspiracji. Przy „Limitless 808” pomagali mi producenci z ekipy oraz osoby z którymi czuję nić porozumienia nie tylko na płaszczyźnie brzmieniowej, ale także estetycznej i wizualnej. Mam na myśli: Enzu, Hnsn1, Robert Dziedowicz, Rybskie czy Oesu. Wiele też zawdzięczam mojej dziewczynie, która tak jak w przypadku „Ameby” tym razem odpowiadała za produkcję wykonawczą okładki ” – mówi GEDZ.

Album powstawał ostatnie dwa lata. Można wywnioskować więc, że GEDZ nie próżnował i pracował nad Limitless 808 jeszcze podczas szlifów AMEBY. W sieci pojawiły się również zdjęcia z planu pierwszego teledysku, który ukaże się na przestrzeni najbliższych dni. Wtedy też ma wystartować oficjalny pre-order albumu.

Użyte tagi
,