FRESH N DOPE Festival – fotorelacja z imprezy!

Tym razem wyruszyliśmy nieco dalej w Polskę i gościnnie pojawiliśmy się w krakowskim klubie kwadrat, gdzie swoje miejsce miało bardzo ciekawe rapowe wydarzenie muzyczne – FRESH N DOPE Festival. Za organizację odpowiedzialne były ekipy Dada Events oraz Big Idea.

Reto, Wac Toja, Gedz, VNM oraz Quebonafie, czyli przekrój newschoolowej części polskiej sceny hip-hop. O warm up zadbał Dj Serio, znany bywalcom koncertów w Trójmieście. Właściwa część wydarzenia rozpoczęła się od nieco spóźnionego Reto, który miał mało przyjemny incydent na trasie i zatrzymała go stłuczka samochodowa. Tegoroczny Młody Wilk dał jednak popis na scenie i rozgrzał publikę do odpowiedniego poziomu. Następny w kolejce był Wac Toja, który wykorzystał okazję i zaprosił Reta do jednego z numerów, gdzie raper udziela się gościnnie. Niespodzianką był występ Deys’a, który wpadł niezobowiązująco zagrać parę kawałków.

Następnie na scenę wlecieli nieco bardziej doświadczeni gracze. Na początek Gedz, który solidnie zadbał o klimat swojego występu, grając przy zgaszonym świetle. Następnie najstarszy stażem VNM, czyli energiczna bomba, czego zdecydowanie nie zabrakło w Krakowie. Mimo już bardzo późnej pory, na scenę wpadł Quebo, który nie pozwolił zasnąć publice, zabierając swoimi numerami wszystkich zgromadzonych w podróż po świecie.

Naszym okiem podczas imprezy był Mixone, który przygotował kilka naprawdę dobrych fot!