Firma YEEZY została wyceniona na 1,5 miliarda dolarów

Od kilku sezonów Kanye West dumnie reprezentuję swoje stanowisko u boku marki YEEZY. Warto zaznaczyć, że raper niejednokrotnie mógł przybliżyć nam swoje prace i stylistykę – jest to m.in. pierwsza współpraca z japońską marką A Bathing Ape z 2006 roku czy kolaboracja z luksusowym domem mody Louis Vuitton.

Po licznych sukcesach miał ogromne pole do popisu zwłaszcza, że krótko po zakończeniu współpracy z Nike, raper rozpoczął swoją drogę u boku adidas Originals. Możliwe jednak, że niewielu przewidziało jak potoczą się ich drogi. Z pewnością pamiętacie jedne z pierwszych modeli, a mianowicie YEEZY 750 czy jeden z bardziej lubianych – YEEZY 350 ”Turtle Dove”. Niejednego z nas przerażało kręcące się kółeczko na stronie adidas, co zresztą ma miejsce do dziś. Jak wynika z raportów i analiz, marka Kanye’ego Westa – YEEZY została wyceniona na około 1,5 miliarda dolarów. Podczas jednego z wywiadów, Kim Kardashian zapytana o to czy jest miliarderką, odpowiedziała że jeśli już to jest nim jej mąż. Całość możecie obejrzeć poniżej.

Nam pozostaję obserwować poczynania Kanye’ego a w tym m.in. otwarcie restauracji czy wprowadzenia wielu nowości do linii YEEZY.

Użyte tagi
,