Finalny wygląd adidas Ultra Boost x Game of Thrones ”House Targaryen”

We wrześniu bieżącego roku mogliśmy zobaczyć sample wydań z wyczekiwanej przez fanów Game of Thrones, kolaboracji z adidas. Na obecną chwilę przedstawiono dwie kolorystyki nawiązujące do ”House Targaryen” – choć informacje w dalszym ciągu są dość okrojone, wiemy nieco więcej!

Śnieżnobiałe wydanie wydaje się przypominać wczesne makiety, cholewka za wyjątkiem bocznych paneli pozostaję w nieskazitelnej bieli, którą przełamują metaliczne paski adidas. Detale takie jak m.in. ”FIRE AND BLOOD” na pięcie czy ”HOUSE TARGARYEN” na końcach sznurowadeł dopełniają całość. Ślady współpracy są widoczne także na wkładce z logo serialu. Druga kolorystyka choć posiada identyczne elementy, zdaje się być zupełną odmiennością. Sylwetka została stworzona w oparciu o czerń ale także i pomarańczowo czerwony splot ku palcom, który znacząco odróżnia ją od stonowanej, białej wersji.

Nie ujawniono jeszcze szczegółów premiery jednak debiutu kolaboracji możemy spodziewać się dopiero w 2019 roku. Projekt może zaowocować także wydaniami inspirowanymi Night’s Watch, The Starks, White Walkers oraz House Lannister.