Film It doczeka się sequela!

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów horrorów, nieco gorsza dla klaunów, którym To niszczy reputację. New Line Cinema i Warner Bros zapowiedziały wczoraj, że hitowy film It doczeka się sequela!

Wiadomość pojawiła się kilka dni po tym jak okazało się, że film stał się najbardziej kasowym horrorem w historii kina – od premiery 8 września przyniósł już 266 milionów dolarów. Nic więc dziwnego, że poprzeczka została drugiej części postawiona dość wysoko. Reżyserią znów zajmie się Andy Muschietti.

„Chciałem skupić się na emocjonalnej podróży grupki dzieciaków. Dostanie się na drugą stronę to coś, co chcielibyśmy wprowadzić w drugiej części. W książce wszystko co wiedzą na temat Pennnywise to spekulacje, dlatego chciałem uszanować tajemniczość tego, co jest po drugiej stronie” – powiedział reżyser.

Co prawda w drugiej części członkowie Losers Club będą już dorośli, ale pojawią się w wielu flashbackach. Jak do tej pory nie wiadomo nic na temat tego, kto zagra rolę dorosłych. Film ma pojawić się w kinach w 2019 roku.

Użyte tagi
,