FILA stworzyła wspólny projekt z Kinfolk

Włoska marka ciężko pracuję nad ostatnimi projektami. W przeciągu niespełna kilku miesięcy, dostarczyła nam sporą dawkę modeli – m.in. wydanie Mindbreaker 2.0Venom czy Ray którego premiery możemy spodziewać się już jutro. Warto wspomnieć o kolaboracjach, które są równie bliskie marce FILA.

Najświeższa kolaboracja została współtworzona z Kinfolk – marce utworzonej w 2008 roku, której sklepu możemy poszukiwać na Brooklynie. Gromadzi mnóstwo znanych marek ale co najważniejsze jest stworzona przez trójkę przyjaciół, która dba o pozyskiwanie wyjątkowych produktów. Poza sprzedażą ubrań i butów, oferują także rowery, które podczas projektowania jak sami podkreślają – ogranicza tylko wyobraźnia. Skupiając się na samej współpracy, marki oferują dość ciepłe odcienie odzieży – koszulki polo w kolorze piaskowym i białym, a także szorty z towarzyszącym logo FILA F-Box. Warto wspomnieć także o zamszowym, włoskowatym modelu Original Fitness. Kolorystyka ”Evening Sand” posiada charakterystyczne motywy nawołujące do historii obydwu marek – jest to napis ”Kinfolk 94 Whyte” widniejący na języku wraz z haftem Kinfolk, a także ”FILA Biella Italia” znajdującym się na pięcie.

Za sylwetkę Fitness Original będziemy musieli zapłacić 100 dolarów, natomiast za koszulkę polo 80$ i 65$ w przypadku spodenek. Premiera jest zapowiedziana na 21 czerwca – produkty znajdą się zarówno na stronie internetowej Kinfolk jak i w stacjonarnym sklepie marki na Brooklynie.