FILA Ray trafia na półki ATÉ

Modele takie jak m.in. FILA Disruptor z czystym sumieniem możemy uznać za strzał w dziesiątkę. Sylwetki określane popularnym nazewnictwem ”Dad Shoe” zyskały w minionych miesiącach sporą sympatię, a to nie koniec!

Włoska marka ma dla nas świeży projekt jakim jest wydanie Ray. Czerpiąc inspirację z poprzednika, model jest dość rozbudowany – jedną z cech odróżniających stanowi podeszwa, która wydaję się być nieco bardziej zaokrąglona. Wynikiem tego, wydanie jest pozbawione poszarpanej struktury ku dołu. Cholewka została stworzona w większości ze skóry, a dopełniają ją drobne elementy takie jak m.in. haftowane logo. Wydanie trafi zaledwie do kilku sklepów w samej Europie, a jednym z polskich sklepów w którym znajdziemy FILA Ray jest poznański butik ATÉ. Oferuję dwie kolorystyki nowego modelu, a mianowicie white oraz white/silver. Druga z nich została wzbogacona o srebrne detale wykonane z materiału odblaskowego 3M, a także czerwono niebieskie nici na sznurowadłach.

Limitowane wydanie trafi do sprzedaży za pośrednictwem stacjonarnego sklepu ATÉ już jutro – 20 czerwca o godzinie 11 natomiast online pojawi się godzinę później.

Użyte tagi
, , ,