eBay rusza z projektem Sneaker Drop!

Choć na tę chwilę mamy mnóstwo możliwości sprzedaży oraz zakupu limitowanych wydań (i nie tylko) – warto pamiętać o możliwościach jakie daję nam eBay. Nawet niespełna kilka lat temu, było to jedno z nielicznych źródeł pozyskiwania pożądanych przedmiotów, choć paczki z pajacykiem z Ameryki to dziś już tylko legenda.

Jak wynika ze statystyk, średnio co 1,5 sekundy ktoś kupuję parę butów w serwisie, a codziennie gromadzi ponad 1,2 mln aukcji butów. Musimy przyznać, że to całkiem dobry wynik, a mimo rozwoju wielu platform, eBay w dalszym ciągu nie traci popularności. Zważając na rozwijający się w szybkim tempie rynek sneakersów, eBay postanowił stworzyć coś dla fanów. Z tego względu, współpracę nawiązano ze Stadium Goods – założenia skupiają się na kategorii o nazwie Sneaker Drop. Wirtualne miejsce ma stanowić bogatą ofertę pożądanych modeli, które będziemy mogli zakupić za pośrednictwem eBay. Poza prywatnymi użytkownikami, którzy wystawią swoje obuwie, będziemy mogli nabyć także modele prosto od Stadium Goods z darmową wysyłką. Aby uczcić przedsięwzięcie, Joshua Vides stworzył wyjątkową instalację, która zagości we flagowym sklepie Stadium Goods w Nowym Jorku już 26 czerwca.

Jeśli jesteście ciekawi tego, co przygotowały dla nas marki, zaglądajcie na stronę eBay.com/SneakerDrop już 27 czerwca kiedy to odbędzie się oficjalna premiera.