Dunkin’ Donuts x Saucony Kinvara 9

Niejednokrotnie mogliśmy zobaczyć modele obuwia w kolorystykach nawiązujących do konkretnych potraw czy przysmaków. Jednym z przykładów może być wydanie Sneakerbox x Le Coq Sportif inspirowane hummusem. Saucony mają na swoim koncie już współpracę z Feature, która zaowocowała modelem Bacon & Eggs – przyszedł czas na współpracę z Dunkin’ Donuts!

Jeśli jesteście fanami pączków zapewne zainteresuję was najnowsza kolaboracja na modelu Kinvara 9. Pomysł narodził się u boku tegorocznego Maratonu Bostońskiego. Saucony wraz z Dunkin’ Donuts postanowiły uświęcić wydarzenie wspólnym wydaniem. Cholewkę zdobią w większości odcienie bieli i szarości jednak wszystko tkwi w szczegółach – nie mogło zabraknąć popularnej posypki, którą znajdziemy na pięcie i bokach buta. Podeszwę odzwierciedlają kolory marki Dunkin’, a mianowicie pomarańczowy i różowy. Język i sznurowadła stanowią monochromatyczne wykończenie.

Model pojawi się zarówno w rozmiarach męskich jak i damskich za 120 dolarów – już teraz rusza przedsprzedaż na oficjalnej stronie Saucony.