Druga odsłona kolekcji adidas Originals by Rita Ora

Shot_04_029_1143DB_A
Shot_04_106_1143DB_A
Shot_05_058_1143DB_A
Shot_05_090_1143DB_A
Shot_06_007_1143DB_B
Shot_06_053_1143DB_A

Od dwóch lat adidas Originals nieustannie inspiruje się szalonymi pomysłami Rity Ory – brytyjskiej wokalistki, ikony stylu i królowej koloru. Druga odsłona kolekcji na sezon jesień-zima 2016, Deconstruction Pack, nawiązuje do historii rozpoczętej w poprzedniej, wrześniowej propozycji. Unikalne fasony, hipnotyczne linie, zwierzęce motywy i zakamuflowane na tkaninach wskazówki niczym kalejdoskop, wciągają w wielobarwny świat Rity.

Banned from normal” krzyczą hasła umieszczone na bluzach z najnowszej kolekcji. Jak sama nazwa wskazuje, wokalistka zabawiła się klasycznymi krojami i kolorami, po to, aby zaprezentować je w inny, szalony i charakterystyczny dla siebie sposób. W propozycjach Rity znajdziemy odważne zestawienia materiałów, m.in.: jersey, skóra i siateczka, które razem tworzą unikalną całość. Dodatkowo tkaniny ozdobione są różnego rodzaju wzorami i grafikami: gwiazdkami, paseczkami, nakładającymi się na siebie napisami lub motywami zwierzęcymi.

W kolekcji, poza ubraniami znajdziemy również obuwie. Tym razem Rita Ora postawiła na trzy modele, klasyczny Superstar, futurystyczny Tubular Defiant oraz ZX FLUX. Uzupełnienie Deconstruction Pack stanowią akcesoria, między innymi duża torba, plecak oraz czapka beanie.

Kolekcja Deconstruction Pack dostępna będzie od 24 listopada w sklepach stacjonarnych adidas oraz online.