Drake przekazał 50 tysięcy dolarów na schronisko dla bezdomnych

Hojność wśród raperów i różnorodnych artystów, zawsze wydają się być dobrym aspektem ich kariery i osiągnięć, które mogą przyczynić się do pomocy także innym. Są to choćby akcje charytatywne, których dochody są przeznaczane na osoby lub zwierzęta w potrzebie czy bezpośrednie darowizny. Sposobów jest mnóstwo, a dzisiejsi artyści tylko to potwierdzają…

W ostatnim czasie, Aubrey Graham zapoznał nas z najnowszym singlem ”God’s Plan” – całkiem możliwe, że i z tego względu, w ostatnim czasie podejmuję głośne działania w celu potrzebujących. Jedną z nich było przekazanie 50 tysięcy dolarów na czesne jednej z uczennic University of Miami. Film ukazujący rapera wraz z hojnie obdarowaną uczennicą możecie zobaczyć poniżej:

Po wydaniu swojego teledysku, przekazał także 25 tysięcy dolarów na Miami Senior High School oraz zapowiedział, że zaprojektuję mundurek dla uczniów. Drake nie przestaję nas zaskakiwać gdyż niespełna dwa dni temu, dokonał wpłaty 50 tysięcy dolarów na schronisko Lotus House Shelter dla bezdomnych kobiet i dzieci.

Po jego ostatnich sukcesach w postaci pobicia rekordów odsłuchu w Apple Music i Spotify, nie traci motywacji w działaniach i zdecydowanie, oprócz muzyki – wnosi do życia wielu osób o wiele więcej.