Jak dorwać nadchodzące Yeezy 750?

Dopiero co oficjalnie potwierdzone, świeżutkie Yeezy 750 „Light Brown” do sprzedaży trafią już w najbliższą sobotę. Jak powszechnie wiadomo, wszystkie kolaboracje Pana Westa z adidasem to projekty bardzo pożądane i niełatwo jest dołożyć je do swojej kolekcji, nie tracąc przy tym całych oszczędności.

Kupienie butów w cenie zaproponowanej przez producenta (tym razem jest to 1499 PLN), to naprawdę trudne wyzwanie. Wiele sklepów, by w pewnym sensie wyrównać szanse oferuje chętnym udział w specjalnych losowaniach. Szczęśliwcy, którzy zostaną wybrani spośród innych zgłoszeń otrzymają szansę kupna nowych sneakersów powstałych w wyniku współpracy rapera oraz sportswearowego brandu. Jedyny sklep w Polsce, w którego ofercie w sobotę pojawią się Yeezy to warszawska Chmielna. Wchodząc w ten link – poznacie szczegóły na temat dropu oraz dowiecie się w jaki sposób spróbować wejść w posiadanie „hype’owych” sneakersów.

Taka szansa to jedno. Skoro jednak musimy brać udział w losowaniu by w ogóle móc pomarzyć o możliwości zakupu kicksów, to dlaczego nie spróbować udziału w konkursach, w których przy odrobinie (a raczej ogromie) szczęścia przygarniemy za darmo? Nadzieja w sumie taka sama.

Najbardziej wartymi uwagi konkursami są te zorganizowane przez Highsnobiety oraz Hypebeast. Ten pierwszy z internetowych magazynów, we współpracy z czeskim sklepem Footshop przygotował dla nas dwie zupełnie darmowe pary Yeezy. Drugi natomiast, wraz z HBX postarał się jeszcze bardziej i na konkurs przeznaczył aż 5 par z najnowszej sylwetki. Oba konkursy polegają na udostępnieniach zdjęć z Instagrama. A więcej na ich temat dowiecie się po odwiedzeniu oficjalnych IG sponsorów konkursów.

https://www.instagram.com/p/BLfSeIJhWUm/?taken-by=hypebeast

https://www.instagram.com/p/BLdWf4SDU0z/?taken-by=highsnobiety

Co bardzo ważne. Musicie się śpieszyć!

Użyte tagi