Diddy wyraził chęć kupna ligi futbolu amerykańskiego

Nie tak dawno Forbes opublikował listę najlepiej zarabiających raperów, na czele której stanął właśnie Sean Combs. Teraz na swoich kanałach social media podzielił się swoim pomysłem na wydanie tych pieniędzy. Raper chciałby bowiem… kupić National Football League, czyli największą na świecie ligę futbolu amerykańskiego.

Liga znajduje się ostatnio pod ostrzałem po tym, jak komisarz ligi Roger Goodell poinformował wszystkie drużyny o tym, że mają stać podczas odgrywania hymnu Stanów Zjednoczonych.

„Marzyłem o tym, by zostać właścicielem drużyny z NFL, ale teraz moim marzeniem jest, by posiadać całą ligę, w której możesz być kim chcesz. Mieć plany na emeryturę, mieć wolność do bycia świetnym człowiekiem i protestowania dla Twoich ludzi bez szykanowania za swoje poglądy! New dream alert! Sprzedajcie mi NFL, teraz! Nie jestem nawet zły, to nasza wina, że nie mamy tyle odwagi, co nasi przodkowie!” – napisał Diddy.

Diddy znalazł się co prawda na pierwszym miejscu listy najlepiej zarabiających raperów z ponad 130 milionami dolarów, a jego wartość to ponad 800 milionów, jednak średni klub NFL jest wart ponad 2 miliardy dolarów. Cóż, w pojedynkę może być mu ciężko, ale od czego ma się przyjaciół?

Użyte tagi
,