Desiigner potwierdza współpracę z Adidasem, w butach Jordana!

Rok 2016 zdecydowanie można określić przełomowym w karierze Desiignera. Świetny debiut z „Pandą”, która zapewniła nominację do Grammy oraz numer 1 na liście Billboard,  a do tego późniejsze dorzucenie „Timmy’ego Turnera”, upewniło wszystkich, że Kanye nie bierze byle kogo pod swoje skrzydła.

Póki co, obecny rok jest nieco spokojniejszy dla młodego artysty, przynajmniej jeśli chodzi o dorobek muzyczny, bo jak się okazuje, Desiigner pracuje nad nieco innym projektem. W jednym z odcinków „Sneaker Shopping” zdradził jak wyglądałyby buty, które on sam miałby zaprojektować.

Zrobił to w sposób dosyć bezpośredni, bo pokazując (niestety tylko prowadzącemu program) fotkę, bądź też projekt butów, które jak sam zapewnił ukażą się naprawdę szybko. Kolabo, co nikogo nie dziwi (ze względu na Kanye) będzie dograne z Adidasem. Desiigner, prawdopodobnie najbardziej zaskoczył jednak swoich przyszłych współpracowników z Adidasa, śmigając przez cały odcinek w Jordanach, a także komplementując ich buty przez większość czasu oraz kupując m.in. XII „Flu Game”.

 

Użyte tagi
,