Czeka nas kolejne wydanie Air Force 1 x PlayStation?

Jeśli kiedykolwiek byliście fanami gier, z pewnością marka PlayStation i jej poszczególne edycje są wam dobrze znane. Podobnie wygląda to na przykładzie Air Force 1 – jednym z najpopularniejszych wydań od Nike. Jako że od debiutu pierwotnego modelu mija w tym roku 36 lat, jest to dość kultowy sneakers.

Cofając się do 2006 roku, warto byłoby wspomnieć o limitowanej kolaboracji z PlayStation na bazie Air Force 1. But został wydany wyłącznie w formie Friends&Family, stał się więc jeszcze bardziej pożądany niżeli mogłoby się wydawać. W roku 2009 nastąpiła reedycja jednak w dalszym ciągu, model był dedykowany w większości pracownikom Sony w ilości 150 par, a także dla wygranych w loterii i Kobe Bryantowi. Nie dziwnym jest więc fakt, że ceny odsprzedaży są naprawdę spore. W aplikacji Nike SNEAKRS (na stronie amerykańskiej) pojawił się hołd w stronę modelu z krótką informacją na jego temat. Całkiem możliwe, że jest to zapowiedź kolejnej, trzeciej odsłony!

Niestety biorąc pod uwagę bieżące informację, Nike nie opublikował możliwych szczegółów premiery, a tym samym szczegółowych zdjęć. Jak możemy jednak wywnioskować, opis informuję o w dalszym ciągu – sporym pożądaniu współpracy. Informuję także, że fani obydwu marek mogą na tę chwilę jedynie wyobrazić sobie, co będzie dalej. Mamy cichą nadzieję, że jeśli dojdzie do premiery, szansę na zakup będą nieco większe niżeli w 2006 i 2009 roku. Pozostaję nam powspominać wcześniej znane wydania i uzbroić się w cierpliwość!