Crep ma dla Was coś, na co długo czekaliście

Wielu z Was ma na tyle pokaźne kolekcje butów, że poważnym problemem staje się przechowywanie ich w taki sposób, by jak najdłużej wyglądały jak świeżynki. Temat ten często poruszany był na wszelkich facebookowych grupach i jak do tej pory, nikt tej niszy nie zapełnił. Sprawy w swoje ręce wzięła jednak firma, która na ochronie obuwia zna się jak mało kto.

Crep Protect, bo o niej tu mowa to marka, którą możecie znać z produkcji środków i akcesoriów do czyszczenia kicksów. O ich jakości i skuteczności mogliście już niegdyś u nas poczytać, więc przedstawiać jej Wam już raczej nie musimy.

Za tydzień w Londynie odbędzie się zamknięta impreza, na której swoją premierę będzie miał najnowszy produkt Crepa, czyli długo przez wszystkich wyczekiwane pudełka na buty.

Dzięki panelom zabezpieczającym przed promieniem UV możecie być pewni, że przechowywane przez Was buty nie stracą swojego oryginalnego koloru pod wpływem nasłonecznienia. Nie dostanie się do nich kurz, więc nie będziecie musieli systematycznie ich czyścić, jak w przypadku gromadzenia kicksów w pudełkach od producentów butów (które przychodzą do Was czasem w naprawdę opłakanym stanie). Przezroczyste drzwiczki zamykane na magnes pozwolą Wam z kolei rozróżnić poszczególne parki spośród dziesiątek innych, znajdujących się w Waszej kolekcji.

Wymiary pudełek to 36 cm długości, 28cm szerokości i 18,5 cm wysokości, co pozwoli na przechowywanie butów nawet w rozmiarze US13 (47 EU). W Polsce mają pojawić się po oficjalnej premierze w Londynie, a koszt dwóch pudełek ma wynosić około 160zł.

Użyte tagi
, ,