Converse x Engineered Garments

Converse jest marką, u której możemy liczyć na klasyczne wzornictwo uwielbianych modeli ale także projekty, które wnoszą sporo nowości. Otwartość na współpracę z innymi artystami pozwala zadowolić także klientów, którzy oczekują czegoś mniej tradycyjnego.

Założyciel, a tym samym dyrektor kreatywny Engineered Garments – Daiki Suzuki, podjął współpracę z Converse. Jej efektem są cztery wersje kolorystyczne z kolekcji One Star. Na każdym z modeli znajduje się inne logo co stanowi cechę charakterystyczną współpracy. Wykonane z wysokiej jakości skóry, utrzymane w stonowanych odcieniach. Sprawdźcie jak prezentują się poniżej!

Jak wspominał sam Daiki Suzuki: ”Z każdym modelem mamy jakieś wspomnienia. Pamiętamy jak pojawiały się na rynku. Dla innych będzie to fajna lekcja jak rzeczy mogą się ciekawie zmieniać na przestrzeni lat. Dla mnie osobiście, to moja młodość i wspomnienia, które chcę pięlęgnować.”

Trampki są zapakowane w pudełko Engineered Garments, w którym znajdziemy także tonalne sznurówki. Kolekcja będzie dostępna już 30 października w sklepie Street Supply.