Converse z wiosenną propozycją Chuck 70 Heritage Court!

Historia amerykańskiej marki jest dość ciekawa, a to ze względu na długi staż firmy, a tym samym modele które stały się klasyczną ale i kultową alternatywą. Jedno z bardziej powszechnych wydań takich jak Chuck Taylor All Star liczy już 48 lat jednak na jego bazie powstały także inne projekty. Jednym z nich jest Chuck 70 Heritage Court!

Sylwetka debiutująca w 2013 roku została wzbogacona o charakterystyczne detale, które prezentują ją w świeżym świetle. Elementami, które powinny kojarzyć nam się z modelem to połyskująca, podwyższona podeszwa czy wyjątkowy branding znajdujący się na pięcie. Ze względu na obecną wiosnę, a także nadchodzące lato – Converse przygotował dla nas dwie kolorystyki wydania. Jednym z wariantów jest jasnoróżowa cholewka w wersji high, a także szara w wydaniu low. Na komfort noszenia wpływa specjalna wkładka OrthLite.

Chuck 70 Heritage Court znajdziemy m.in. w Warszawie w Galerii Mokotów i Arkadii, w Krakowie w Galerii Krakowskiej, w Łodzi w Manufakturze, w Trójmieście w Rivierze i Galerii Bałtyckiej, we Wrocławiu we Wroclavii, oraz w Poznaniu w Posnanii. Cena wyniesie 359 – 379 zł.