Concept Store ROOTS ON THE ROOF powraca z promującym wideo!

Dokładnie 18 maja do naszej rodzimej mapy dołączyła nowa, ciekawa pozycja, a mianowicie ROOTS ON THE ROOF. Kraków wzbogacono o Concept Store, który zamierza przedstawić nam coś świeżego.

Choć w dalszym ciągu wielu z nas chętnie przyjmuję paczki zza granicy, warto wspomnieć że i w naszym kraju pojawiają się koncepcje warte uwagi. ROTR działa zarówno stacjonarnie jak i online – gromadzi wyselekcjonowane produkty takich marek jak m.in. Nike, FILA, Patagonia i wiele innych – zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. Warto wspomnieć, że poza samą sprzedażą, przestrzeń zdaje się być równie niebanalna i klimatyczna. Choć sklepów oferujących obuwie i odzież nie brakuję, ekipa ROOTS ON THE ROOF stara się ugryźć temat z nieco innej strony i tworzyć lokalizację, która zadowoli także klientów poszukujących jakości premium. Zwiastując to, co czeka na nas za drzwiami krakowskiego sklepu, a także czego możemy oczekiwać przedstawiono w najnowszym wideo.

Poza nowoczesnym wystrojem i charakterystycznym klimatem, ROTR zadbało o klientów i ruszyło z projektem ROTR Member. Polega on na programie lojalnościowym, który już po pierwszych zakupach upoważnia nas do 5% zniżki. W zależności od kwot, które wydamy na asortyment jesteśmy upoważniani do większych rabatów. Warto wiedzieć, że i nas – docenia ktoś, kogo wspieramy! Już teraz możemy dokonywać zakupów online poprzez oficjalną stronę ROOTS ON THE ROOF jak i w sklepie stacjonarnym, który mieści się przy ulicy Stradomskiej 18 – w Krakowie.