Codziennie inna para kicksów – Baks ruszył z projektem, na który czekał każdy z nas

Ile butów w swojej kolekcji ma Baks? Nie wiemy. Na pewno jest to jakaś chora liczba. Wiemy jednak, że ma tych par więcej niż 365, bo dwa tygodnie temu ruszył ze świetną akcją, którą możecie śledzić na jego Instagramie i Fanpage’u. Przez cały rok Baks będzie codziennie wrzucał zdjęcie innej pary butów. A jeżeli już go śledzicie, w co nie wątpimy, to wiecie, że możemy spodziewać się naprawdę ciekawych i unikatowych kicksów.

Zaobserwowanie profilu Baksa może się okazać wyjątkowo pomocne wszystkim tym, którzy często słyszą, że „nie mają na co wydawać pieniędzy” lub „ale jak to masz dziesięć par butów?”.  Tłumaczysz wówczas, że dla niektórych to zajawka, która kipi gęsto i mówisz: „koleżko, obczaj sobie tego świra…”: 

View this post on Instagram

1/365 Air Max 97 Snake Codziennie przez rok będę wrzucał inne buty wraz z numerkiem oraz nazwą. Wszystkie zdjęcia będą robione telefonem tak, by urozmaicić trochę wszystkie sneakersowe fotografie na moim profilu. #diffrentshoeseveryday#nike#airmax97#airmax#snakeskin#teamruncolors#sadp foto #airmaxeverything #highsnobiety #nicekicks #hypebeast #ronniefieg o#sneakersaddict #solevalue #shuk #sneakershouts #hsdailyfeature #womft #hypefeet #wdywt #igsneakercommunity #kickstagram #basementapproved#complexkicks #sneakerheaduk @highsnobiety @hypebeast @complexsneakers @sneakernews @sneakersaddict @solecollector @sneakerfreakermag #klekttakeover #sneakerfreakerfam #nicekicks #allupinitt #hskicks #hypebeast #dailybaks

A post shared by Kamil Baks (@instabaks) on

View this post on Instagram

13/365 Asics x @kith GEL-Lyte 3.1 "Salmon" z Legends Day. Kupione w tym roku od @kolor997. Sprzedane bardzo po koleżeńskiej cenie, czyli z wysyłka wyszło coś 6 stówek z hakiem. Chciałem je kupić już wcześniej na eventach, ale nigdy nie mogłem znaleźć mojego rozmiar, a byłem gotowy wyłożyć na nie 250-300 euro. Mega się cieszę, że je mam w swojej kolekcji, bo bardzo byłem ciekawy tej nowej żelowej podeszwy, która jest niesamowicie wygodna, a sam but bardzo podoba mi się wizualnie. Jest charakterystyczny, a przy tym idący z duchem czasu. Kuc😎😎😎😎😎😎Ronnie Fieg x Asics Gel Lyte 3.1 "Salmon Toe" z Legends Day #kith#salmon#asics#ronniefieg#nicekicks foto #ronniefieg #sneakersaddict #solevalue #shuk #sneakershouts #hsdailyfeature #womft #hypefeet #wdywt #igsneakercommunity #kickstagram #basementapproved#complexkicks #sneakerheaduk @highsnobiety @hypebeast @complexsneakers @sneakernews @sneakersaddict @solecollector @sneakerfreakermag #klekttakeover #sneakerfreakerfam #nicekicks #allupinitt #hskicks #hypebeast #hypelife#dailybaks

A post shared by Kamil Baks (@instabaks) on

Zdawaliśmy sobie sprawę z tego, że jest w Polsce kilka osób, które mogą sobie na taką akcję pozwolić. Czekaliśmy tylko na śmiałka, który fajnie ten temat ugryzie. A kto jak nie Baks? Kibicujemy i życzymy wytrwałości!

Użyte tagi
,