Clae – lookbook na jesień/zima 2016

„Dobry design musi być funkcjonalny, a funkcjonalność powinna być przełożona na formę estetyczną, pozbawioną zbędnych dekoracji.” – mawiał Ferdinand Porsche.

CLAE, czyli marka prosto z Los Angeles, prezentuje kolekcję swoich sneakersów na jesień i zimę 2016. Tym razem spodziewać się możemy jeszcze mocniejszych akcentów, które stanowią niezbędnik męskiej garderoby. Oprócz właściwie utrzymanej estetyki, otrzymamy podwyższony standard jakości obuwia.

Przykładowo, modele ELLINGTON oraz DESMOND zostały odświeżone za pomocą nowej podeszwy z pianki EVA, która czyni te obuwie wyjątkowo lekkim. ELLINGTON RUNNER dopełniony jest cholewką z woskowanego zamszu, który nadaje wręcz luksusowego wyglądu. Wiecie ile waży DESMOND EVA? 210g! To czyni ten model najlżejszym w historii marki. Warto go wziąć do ręki, aby się przekonać!

Przypominamy, że marka CLAE została założona w 2001 roku, aby stworzyć obuwie inspirowane klasyką, ale jednocześnie dedykowane nowoczesnym, aktywnym i modnym mężczyznom. Doświadczymy tutaj fuzji elegancji i sportowego zacięcia, gdyż klasyczna sylwetka cholewki wyposażona jest w sportową podeszwę, zapewniającą komfort użytkowania na codzień.

Użyte tagi