Chief Keef gotów do trasy z towarzyszącymi hologramami artystów

Nie ukrywamy, że Chief Keef jest dość barwną postacią, a ostatnie potyczki z 6IX9INE wywołały sporo kontrowersji. Skupiając się jednak na samej muzyce, raper odnawia swoje uprzednio anulowane działania z 2016 roku i po raz kolejny planuję holograficzne koncerty!

Tego typu występy mogliśmy zobaczyć m.in. na Coachelli w 2012 roku – niemalże 17 lat po śmierci, na scenie pojawił się Tupac Amaru Shakur u boku Snoop Dogga oraz Dr Dre. Rok później, podobne doświadczenia mogliśmy ujrzeć na koncercie Wu-Tang Clan, dekadę po śmierci Ol’Dirty Bastarda rozpalono serca fanów przedstawiając wykonanie utworu Rock The Bells 10 z jego udziałem.

Nie są to pojedyncze przypadki jednak coś co łączy wiele z tego typu przedsięwzięć to fakt, że nieżyjący artyści na scenie z pomocą technologii są z pewnością czymś, czego nie będzie dane nam już nigdy zobaczyć. Tą ścieżką zamierza pójść raper z Chicago, projekt ”Chief Keef and Icons of American Music” obejmuję serię koncertów rozpoczynającą się 1 sierpnia. Na scenie mają pojawić się tacy artyści jak m.in. 2pac, Notorious B.I.G. czy skład NWA.

Bilety na koncerty są dostępne już teraz za pośrednictwem Hologram USA.