W Chicago powstał największy na świecie sklep adidasa

W okolicy Wicker Park w Chicago otworzył się właśnie największy sklep w dotychczasowej historii adidas Originals o powierzchni ponad 1500 metrów kwadratowych.

„Flagowy sklep adidas Originals pokazuje nasze nieustające zobowiązanie do odkrywania nowych dróg, aby stać się częścią lokalnej społeczności” – wyjaśnia Pascha Naderi-Nejad, Senior Brand Director adidas Originals. „Teraz nasz największy sklep adidas Originals na świecie pokazuje, jak współpracujemy z twórcami, którzy dzielą się swoimi wartościami i przesuwają granice kreatywności. Wciąż jesteśmy zainspirowani Chicago i nowy sklep pozwala nam czcić kulturę, jaką miasto ma do zaoferowania. Cieszymy się, że mieścimy się w Wicker Park i mamy nadzieję na powstanie kolejnych budynków w okolicy”.
W sklepie znajdziemy też prace takich artystów jak POSE i Tubsz, a organizacja iPaintMyMind będzie pokazywać w sklepie również prace innych zajawkowiczów. „Ściana społeczności” pozwala natomiast klientom na wymianę takich informacji jak zbliżające się eventy czy premiery.

 

1532 N. Milwaukee Ave.
Chicago, IL 60622