Cena nowego iPhone’a może Was nieco zaskoczyć

Już za tydzień odbędzie się oficjalna premiera iPhone’a 8. W tym roku mija 10 lat od premiery pierwszego z nich, o którym Steve Jobs mówił niegdyś tak:

Przedstawimy Wam dzisiaj trzy rewolucyjne produkty. Pierwszym z nich jest panoramiczny iPod z przyciskami dotykowymi. Drugi to rewolucyjny telefon komórkowy. A trzeci to przełomowe urządzenie w komunikacji internetowej. iPod, telefon i komunikator internetowy. To nie są trzy oddzielne urządzenia. To jest jedno urządzenie. Nazwiemy je iPhone. Dzisiaj Apple na nowo zdefiniował telefon.

Nic więc dziwnego, że z tej okazji fani Apple czekają na coś wyjątkowego. Tyle, że ósemka może okazać się zbyt dużym obciążeniem dla niektórych portfeli. Dziennikarz technologiczny Benjamin Geskin, powołując się na źródła związane z Apple ogłosił, że smartphone wyjdzie w trzech wersjach.

Do ogólnej sprzedaży nowe iPhone’y mają trafić na przełomie października i grudnia. Nie wiadomo jeszcze, ile ósemki będą kosztować w Polsce, ale chętnych na nie na pewno nie zabraknie – niezależnie od ceny.

Użyte tagi