C2H4 ujawnia możliwą współpracę z Nike

Rynek obuwia, a i mody ulicznej w ostatnich latach przeżywa prawdziwą falę zainteresowania budząc przy tym wszechobecną konkurencję. Niemniej jednak, stosunkowo młode marki, również trafiają do szerszego grona odbiorców – zyskując przy tym sympatię. Jedną z nich jest C2H4.

Firma pochodzi z serca Kalifornii, a konkretniej z Los Angeles. Na swoim koncie ma już liczne sukcesy, a w ostatnim czasie, podczas London Fashion Week ujawniła możliwy projekt u boku Nike. Sama współpraca opiera się na kultowej sylwetce Air Force 1 Mid. Czarna cholewka została ozdobiona futurystycznymi detalami w postaci odblaskowych akcentów 3M, które widnieją na bokach obuwia oraz sznurowadłach. W odróżnieniu od klasycznego modelu, język został wykonany z szarej siatki, która znacząco zmienia wygląd AF 1. Swoosh pojawia się także na toeboxie, a samą sylwetkę zdobi komputerowa czcionka z takimi napisami jak m.in.  ”Automatic Memory Loading System” czy Transfer Wire”.

Na ten moment, marki nie potwierdziły kolaboracji i jej możliwych szczegółów więc pozostaję nam poczekać na więcej informacji.