Brixton wchodzi na polski rynek bardzo ciekawym wydarzeniem

Drugiego września w krakowskim klubie FORUM Przestrzenie odbędzie się muzyczno–artystyczna impreza Brixton Broadcast Kraków. To pierwsza w Polsce inicjatywa zorganizowana przez kultową amerykańską markę Brixton.

Ten kalifornijski brand założony został w 2004 roku przez trójkę przyjaciół chcących wyrazić i rozpowszechnić swój styl życia. Łączy w sobie miłość do skateboardingu, surfingu, muzyki i kultury miasta. Brixton czerpie z rockowej klasyki podając ją w unowocześnionej, awangardowej formie.

Aby każdy mógł poczuć wyjątkowy, kalifornijski klimat, w FORUM zobaczycie unikalne customy motorów od Ventus Garage, sprawdzicie możliwości tatuatorów – Piotra Bembna (Piotr Bemben) oraz Ptaszka (Ptaszek i piórko) związanych z krakowskim Kult Tattoo Fest oraz zadbacie o swoją brodę w kultowym już Butter CUT.  Na scenie muzycznej zagrają Adrian Szupke, Mr. Moon oraz Taraban.  Swoją wystawę zdjęć zaprezentuje też człowiek o wielu talentach-muzyk, skejt i fotograf w jednym, czyli Łukasz Gawąd. Będzie to też jedyna okazja, by zobaczyć zajawkę jesiennej kolekcji Brixton.

Imprezę wspierają Browar Piwojad, Jim Beam oraz Supersklep.pl. Wstęp jest bezpłatny, a więcej dowiecie się na wydarzeniu facebookowym.

Użyte tagi