BLOW Premium Trend Show!

Umieść garść wybranych marek modowych dla dorosłych i dzieci w nowoczesnym wnętrzu. Dodaj wyróżniających się projektantów i najciekawszych artystów. Całość dopraw subtelną elegancją. Tak właśnie powstała wybuchowa mieszanka BLOW Premium Trend Show, nowego konceptu targów mody, sztuki i designu, które odbędą się od 18 do 20 listopada w kompleksie Royal Wilanów w Warszawie.
Grono marek premium, które dołączyły do pierwszego w Polsce trend show jest znacznie większe i obejmuje kilkadziesiąt pozycji. Wystawcy zostali podzieleni na kilka kategorii, m.in. high fashion, urban, casual fashion, gentelman’s, kids, beauty, art & design oraz home & garden. Wszystko po to, by zaoferować odwiedzającym pełen przekrój oferty produktów, którymi się otaczają i z których na co dzień korzystają. Na BLOW zaprezentują się między innymi Łukasz Jemioł, Paprocki & Brzozowski, UEG, Michael Hekmat, Oskar Zięta oraz Dom Aukcyjny Art In House.

Oprócz wystaw i pokazów goście będą mogli wziąć udział w spotkaniach, warsztatach i dyskusjach na temat najnowszych trendów w modzie, biznesie, edukacji, sztuce i designie.

BLOW Premium Trend Show

Royal Wilanów, Klimczaka 1, Warszawa
Piątek, 18 listopada od 16:00 do 21:00
Sobota, 19 listopada od 11:00 do 20:00
Niedziela, 20 listopada od 11:00 do 18:00

blow-kv