Black Friday, czyli dzień rabatów.

Czarny Piątek to jedyny taki dzień w roku, podczas którego wszystkie sklepy walczą między sobą o to, aby sprzedać nam, klientom dane produkty po jak najniższych cenach i zyskać przy tym wiele pozytywnych opinii, typu „o jak u  nich tanio było!”

W Stanach Zjednoczonych „rytuał czarnego piątku” znany już jest od bardzo dawna. I tam, w przeciwieństwie do Europy, największe i najbardziej korzystne promocje dostępne są tylko przez 24 godziny. U nas działa to trochę inaczej i rabaty dostępne są nawet od teraz lub dopiero będą, ale potrwają aż do końca weekendu. Część ze sklepów, wzięła nawet pod uwagę fakt, iż ktoś z nas może mieć za mocno zakrapiany weekend i przedłużyła Black Friday, do poniedziałku. Poniżej przedstawiamy Wam, najciekawsze promocje dostępne w Polsce:

Nike: ‚XMAS16’ dodatkowe -30% na rzeczy już przecenione
ForPro: ‚kodyrabatowe’ -20% rabatu na artykuły nieprzecenione
adidas: -20% do każdego zamówienia (bez kodu)
APT.8: ‚black’ -30% na zdecydowaną większość asortymentu
ATAF: ‚BLACKFRIDAY’ – 30% od regularnej ceny oraz -20% na rzeczy już przecenione
White-Store.pl: ‚czarny piątek” -25% na produkty nieprzecenione i ‚blackfriday’ -15% na przecenione

Godną odnotowania jest również promocja przygotowana przez polski brand Phenotype. -20% na nową kolekcję oraz zabójcze -50% na odzież z poprzedniej kolekcji to naprawdę coś! Aby, skorzystać z rabatu używamy odpowiednio kodów ‚BLACKFRIDAY20’ lub ‚BLACKFRIDAY50’.

Jeszcze więcej kodów rabatowych, do różnych sklepów znajdziecie na profilu Codefinder’a, którego gorąco polecamy!

Jeśli jednak w Polsce nie uda się Wam dokopać do ciekawych produktów, również za granicą zostały przygotowane bardzo fajne zniżki. Oto wybrana część tych najciekawszych:

Slam Jam Socialism: ‚BLACK40’ – rabat w wysokości 40%
OFFSPRING: zaoferował -20% na produkty nieprzecenione
Caliroots: -30% na prawie całą ofertę sklepu