Big Sean przedstawia – SUPERPUMA Pack

Puma zabrała nas w podróż do przyszłości swoimi ostatnimi doniesieniami na temat nowego systemu wiązań. Temat w świecie mody – przede wszystkim sportowej, odbił się sporym echem. Jest on traktowany jako pierwszy krok, którym niemiecka firma ma odrobić straty do Nike i adidasa w materii sznurówek.

Tym razem zabierzemy się z Pumą w podróż do przeszłości. A dokładniej z packiem nazwanym – SUPERPUMA (nie bójcie się, siła tej kolekcji nie tkwi w nazwie). Konkretniej chodzi nam o lata 70-te oraz klimaty rodem z Bronxu. Pakiet SUPERPUMA inspirowany jest hip-hopem i funkiem, a dokładniej typowymi dla lat świetności tej kultury detalami, przelanymi na odzież oraz obuwie. O wiarygodne odwzorowanie, a przynajmniej wprowadzenie klimatu zadbał ambasadoru Pumy – Big Sean.

screen-shot-2017-05-09-at-11-16-55-am

screen-shot-2017-05-09-at-11-16-29-am

Butami, za których sprawą raper chce nas przenieść o prawie 50 lat wstecz, są a jakby inaczej – Suede. Ich kolorystyka nie szokuje, nie razi, a w zasadzie nie wzbudza prawie żadnych emocji (mimo wszystko uśmiech się pojawia – to nadal stare, dobre Suedy) – są one po prostu czarne z białymi akcentami i podeszwą. Drugą dostępna kolorystyką jest czerwona – równie basicowa. Całość wraz z butami tworzy satynowa bomberka z brandingiem na plecach oraz piersi, a także tank top. Wszystko w kolorze czarnym z biało-czerwonymi detalami. Poszczególne części tego outfitu nie wprawiają w osłupienie, jednak trzeba przyznać, że cały komplet, razem prezentuje się wyjątkowo dobrze, a klimat lat 70-tych oddany jest w znacznym stopniu.

W sklepie internetowym Pumy znajdziecie resztę kolekcji SUPERPUMA – m.in. t-shirty, czapki, spodenki czy kurtki.

Użyte tagi