Bedoes dostał propozycję roli w filmie o hip-hopie!

Wczoraj wieczorem reprezentant SB Maffiji był gościem programu Pytowy Janusz na antenie Superstacji. W rozmowie z Mikołajem Januszem Bedoes przyznał, że przy okazji kręcenia klipu z Young Multim w Krakowie otrzymał propozycję zagrania w filmie.

„Nie chcę za dużo zdradzać, ale odrobinkę możemy zdradzić, że jak byliśmy w Krakowie i kręciliśmy ten klip, to padła propozycja głównej roli w filmie dla mnie, który miałby być drugim w Polsce filmem o hip-hopie. Tak jak byli Blokersi, tak pokazać teraźniejszość. I to jest na razie tylko tyle, co mogę powiedzieć. Na razie nie zdradzam szczegółów, ale myślę, że byłbym całkiem przystojnym aktorem, co myślisz?”

Zapytany o główne różnice między pokoleniem tworzącymi hip-hop w czasach Blokersów, a obecnym, powiedział: „Gdyby teraz nie było takiego przewrotu… słowo przewrót pojawia się często jak chodzi o mnie właśnie… Jakby wszystko było tak samo, to po co mielibyśmy robić film? A ten film powstaje dlatego, że się wszystko zmieniło. Kiedyś ubrałeś obcisłe spodnie, a wszyscy wtedy nosili szerokie, to byłeś be. A teraz wiesz, jest większa tolerancja ogólnie na świecie, co za tym idzie, w hip-hopie też. ”

Cały wywiad możecie obejrzeć tutaj:

  • Paweł Dobrosz Dobry

    też kiedyś byłem w superstacji