Bape wypuszcza grillowy fartuch, ale wyprzedziła go polska marka

Dziś w internecie pojawiła się informacja, że Bape wydaje swój grillowy fartuch. Z początku możecie pomyśleć, że japońscy specjaliści od projektowania rzeczy… innowacyjnych, tym razem również stworzyli coś wyjątkowego i wyprzedzili światową modę. Otóż nie!

Jako pierwszy swój fartuch rzemieślniczy wydał Carhartt. Nic dziwnego, wszak licząca sobie ponad 125 lat marka zaczynała jako producent odzieży roboczej. Każdy z Was, kto zaliczył w swoim życiu epizod pracy na budowie zdaje sobie sprawę z tego, jak wiele sprzętu musi ze sobą dźwigać złota rączka. Idealnie do tego sprawdza się właśnie Duck Apron.

big_102483211

brookewestern5

Fakt, że to właśnie Carhartt wyprzedził Bape z pomysłem fartucha, który z racji wielofunkcyjności założyć mogą grillowi z Waszej ekipy – specjalnie nie dziwi. Tyle, że dwa tygodnie temu pojawiła się propozycja od… PLNY!

fartuch fartuch_detal

Foxtrot Kilo to ukłon w stronę rzemiosła. Dzięki specjalistycznej tkaninie odpornej na wodę i olej, sprawdzi się nie tylko w warsztacie, ale też w barber shopie czy właśnie na grillu i w kuchni. Swoje specjały pichcą już w nich chłopaki z BBQ Baru czy Daniel Wanke.

li2a6479a

li2a6505a

image4

Dokładna data premiery fartucha od Bape nie jest jeszcze znana, a i cena może Was powalić na głowę. Jeżeli zatem planujecie urlop na działce i to właśnie Ty dzierżysz zaszczytną funkcję grillowego, fartuch od PLNY znajdziesz tutaj.

 

 

Użyte tagi
, ,