Autorski lookbook od PanPablo.pl

Coś dla miejskich nomadów – wspólna sesja trzech obuwniczych marek: Etnies, Supra oraz Element zorganizowana przez sklep PanPablo.pl, a sfotografowana przez Maxa Zielińskiego na tle warszawskich przestrzeni miejskich.

Jeśli śledzicie działania sklepu PanPablo.pl z pewnością wiecie, że to multibrandowy projekt z ciekawymi akcesoriami oraz butami zahaczającymi o streetwear, outdoor, slowlife, wege-klimaty, jak i świat fashion. Słowem wszystko to co funkcjonalne, interesujące i świeże. Tym razem cel był jeden – pokazać ciekawe, lekkie i niezwykle komfortowe letnie nowości wspomnianych wyżej sneakerowych brandów w ulicznym krajobrazie. To był naprawdę długi spacer, podczas którego nie ucierpiała żadna stopa!

Większość modeli w letnim lookbooku, zbudowana została na bazie niezwykle popularnej, lekkiej pianki EVA z gumowymi elementami zwiększającymi przyczepność. Przewiewne materiały, stonowana kolorystyka i ciekawe printy czynią z nich ciekawą odmianę od sneakersowych gigantów. Zobaczcie jak dobrze pasują do miejskiego stylu.

Jeśli macie apetyt na więcej, polecamy zajrzeć do sklepu www.PanPablo.pl, w którym aktualnie trwają przeceny na produkty z nowych kolekcji wiosna-lato.