ARKK Copenhagen Eaglezero już w Polsce!

Elegancki, ale zarazem minimalistyczny EAGLEZERO S-E15 od ARKK Copenhagen pojawił się na rynku 31 maja. To najgłośniejsza premiera marki od czasu Ravenów, które niejako przedstawiły Polakom tę duńską markę. Co otrzymaliśmy tym razem? To, do czego zostaliśmy przyzwyczajeni – nowoczesny wygląd połączony ze skandynawską dbałością o detale i naszą wygodę.

But osadzony jest na cholewce STABLE E-15, znanej już fanom duńskiego brandu. Cholewka przypominająca skarpetę wykonana została z przewiewnej siateczki, co pozwoli naszym stopom oddychać podczas zbliżających się, miejmy nadzieję, letnich upałów. Ciekawym rozwiązaniem jest również specyficzny, poprowadzony pod kątem system wiązania sznurowadeł. Jeżeli chodzi o branding, to logo marki zobaczymy na wspomnianej wcześniej skarpecie i na nubukowym zapiętku.

Eaglezero wydane zostały w pięciu kolorach: czarnym, białym, oliwkowym, beżowym i różowym. W naszym kraju znajdziecie je w warszawskim WSS, a niebawem także w Run Colors.

eaglezero-s-15-black-and-white-3 eaglezero-s-e15-granite-green-1 eaglezero-s-e15-light-tan-3 eaglezero-s-e15-midnight-2 eaglezero-s-e15-soft-pink-2 eaglezero-s-e15-soft-pink-1