Apple wprowadzi iPhone’a 5G w 2020 roku

Od premiery najnowszych urządzeń Apple minęły zaledwie dwa miesiące, jednak marka prężnie działa nad kolejnym projektami. Jednym z nich, będzie wprowadzenie na rynek iPhone 5G.

Stała konkurencja nie śpi, a to oznacza tylko jedno – wyścig w celu zdobywania i zaspokajania potrzeb klientów trwa 365 dni w roku. Przedsięwzięcie jakim jest najnowsze urządzenie iPhone 5G, było planowane znacznie wcześniej, niestety Apple napotkało pewne problemy. Sieć 5G jest technologiczną bombą, która znacząco wpłynie na pracę telefonów – z tego względu, marki zamierzają dopracować nowe rozwiązania do jak najlepszej formy. Opóźnienie premiery wynika z kłopotów z chipami modemu 8060 od Intel – zastosowanie go, doprowadza do zbytniego rozproszenia ciepła urządzeń, które jednoznacznie wpływa na ich pracę, a i baterię. Na obecną chwilę, planuję się zastosowanie modemu 8161 5G, który rozwiąże problem. Niestety z tego względu, iPhone 5G może zadebiutować dopiero w 2020 roku.

Choć wielu z nas może być zawiedzionych, ruch Apple wydaje się być całkiem rozsądny – dopracowane urządzenie, z pewnością przyniesie większe zyski i zadowolenie klientów.

 

Użyte tagi
, ,