Andrzej Bargiel x Turbokolor x Pajak Winter set

Andrzeja Bargiela nie trzeba przedstawiać nikomu, w ostatnim czasie ta skromna zakopiańska twarz jest na co drugim przystanku autobusowym w większych miastach Polski. Andrzej jest zdobywcą tytułu „śnieżnej pantery”. W rekordowym czasie zdobył pięć szczytów powyżej 7000 m.n.p.m na terenie byłego ZSRR. Dodatkowo jako pierwszy śmiałek po wspinaczce zjechał z każdego z tych szczytów.

Najnowsza kolekcja kurtek to efekt współpracy Andrzeja z firmą Pajak i ekipą Turbokolor. Powstałe w wyniku tej kolaboracji puchówki doskonale nadają się do codziennego użytku a znany z letniej kolekcji Turbokolor wzór, Tiger Print, nadaje im zupełnie nowy look. Dzięki współpracy z Pajakiem, kurtki wyposażone są w najlepszej jakości puch. Jeśli chodzi o detale to mamy tu minimalistyczne aplikacje logo Turbokolor czy pomarańczowe, stylowe podszewki.

Zapraszamy do zapoznania się z lookbookiem zrobionym przez fotografa Maksyma Rudnika oraz bohatera naszego materiału Andrzeja Bargiela. Wypatrujcie Tiger Camo w najbardziej niespodziewanych lokalizacjach!