Air Jordan III JTH z rąk Shoe Surgeon

W ostatnim czasie, Justin Timberlake i Jordan Brand, zaskoczył nas zupełnie świeżym wydaniem Air Jordan III. Wydaje się, że był to strzał w dziesiątkę ponieważ model stał się dość pożądany.

Dominic Chambrone – znany pod szyldem The Shoe Surgeon należy do jednych z najbardziej popularnych, a także profesjonalnych osób zajmujących się tworzeniem i customem butów. Firma którą tworzy, oferuję również warsztaty artystyczne. Tym razem, zdecydował się postawić na sylwetkę Air Jordan III x Justin Timberlake. Jak mogliśmy się spodziewać – nie brakuję tu precyzji, schludności i nieskazitelnej pracy. Wymienne Swooshe są dostępne w trzech kolorach, a ich wykończenie odzwierciedla skórę węża.

Custom możemy uzyskać już teraz poprzez oficjalną stronę The Shoe Surgeon w cenie 1000 dolarów. Należy jednak pamiętać, że cena nie obejmuję samej pary butów i musimy albo dostarczyć je wraz ze złożeniem zamówienia albo zaznaczyć, że oczekujemy także pomocy w ich zakupie – dodatkowa opłata wynosić będzie 300 dolarów.